حرکات ضروری یوگا برای مبتدیان

اگر فقط انگشتان پا را در جریان های ملایم فرو کنید، این حرکات اولیه یوگا برای مبتدیان ایده آل هستند.

برای بسیاری از تمرین‌کنندگان جدید یوگا، امتحان کردن وارونگی، تعادل بازوها و سایر ژست‌های پیچیده‌ای که از همان ابتدا در رسانه‌های اجتماعی می‌بینید، می‌تواند وسوسه انگیز باشد. اما این وضعیت‌ها مستلزم تمرینات جدی قدرت و تعادل هستند، به همین دلیل است که اشلی ریدو، مربی معلم دارای گواهینامه YogaWorks در لس‌آنجلس، به تازه‌کاران توصیه می‌کند چند حالت اولیه نشستن و ایستادن داشته باشند.

او می گوید: «نان و کره تمرین یک مبتدی حالت ایستاده شماست. آنها قدرت را از طریق بسیاری از عضلات بزرگتر بدن ایجاد می کنند. آنها برای بسیاری از بدن ها قابل دسترسی هستند و این آنها را به مکانی عالی تبدیل می کند، نه فقط برای یافتن قدرت و انعطاف پذیری، بلکه برای ایجاد اعتماد به نفس در کار.” Rideaux می‌گوید: این دو نوع حرکات یوگا برای مبتدیان همچنین به شما کمک می‌کند تا احساس کنید که بدن شما در کجا قرار دارد بدون اینکه واقعاً آن را ببینید. (به یاد داشته باشید: معمولاً در استودیوهای یوگا آینه وجود ندارد.)

و اگرچه فرهنگ عامه به نظر می‌رسد که وسایل صرفاً برای افراد مسن‌تر در نظر گرفته شده است، Rideaux همه – از مبتدیان گرفته تا جانبازان یوگا – را تشویق می‌کند تا در صورت در دسترس بودن از آنها در حین تمرین استفاده کنند. او توضیح می‌دهد: «تجهیزات در ایجاد هم‌ترازی تمیز و کمک به جلوگیری از آسیب بسیار مفید هستند. “و بسیاری از اوقات، هنگامی که هم ترازی مناسب را پیدا می کنید، در واقع چالش بزرگ تری برای شما ایجاد می کند.”

“چالش” کلمه کلیدی در اینجا است، و شما نباید انتظار داشته باشید که پس از یک یا دو بار اضافه کردن این حرکات یوگا برای مبتدیان به روال خود، حرفه ای شوید. Rideaux می‌گوید: «این تمرین مانند یادگیری یک زبان جدید است. “همین چیز در مورد یادگیری بدن و قرار دادن این اشکال بر روی بدن ما صادق است. برای همه ما کمی متفاوت به نظر می رسد، و این یک عمر یادگیری برای توسعه روانی است.”

برای شروع سفر خود برای تبدیل شدن به یک تمرین‌کننده باتجربه و شروع به ایجاد قدرت، انعطاف‌پذیری و اعتماد به نفس لازم، سعی کنید این حرکات یوگا را برای مبتدیان انجام دهید، که توسط لیندسی مونال، R.Y.T.، معلم یوگا در آموزش معلم YogaRenew نشان داده شده است