چرا باید تمرین یوگا را شروع کنید؟

آیا به تمرین یوگا فکر کرده اید؟ علاوه بر لباس‌های زیبای یوگا که در اطرافتان می‌بینید و ورزش‌های فیزیکی اضافه شده در روزتان، آیا می‌دانید یوگا واقعاً چه کاری می‌تواند به زندگی شما بیافزاید؟

حداقل یک دلیل وجود دارد که هر کس تمرین یوگا خود را از امروز شروع کند. برخی از مهمترین دلایلی که مردم یوگا می کنند را بررسی کنید!

تسکین استرس
یوگا از تنفس و مدیتیشن برای تمرکز ذهن و بدن با هم استفاده می کند. این اتصال به یوگی اجازه می دهد تا استرس خود را از تشک رها کند و بر وضعیت فعلی خود تمرکز کند.
مسکن درد
یوگا می تواند درد ناشی از بیماری های مزمن و التیام جراحات را تسکین دهد. یوگا به افراد این امکان را می دهد که بدن خود را زیر نظر بگیرند و با سرعت خود حرکت کنند. به طور خاص در کافه یوگا، انواع مختلفی از کلاس ها برای کسانی وجود دارد که به دنبال سرعت کم برای کمک به تنظیم مجدد بدن های شفابخش خود هستند.
تنفس بهتر
از طریق نفس تمرین شده در یوگا، یوگی باید بر نحوه تنفس خود در هر حالت و جریان تمرکز کند. تمرین تنفس می تواند در زندگی روزمره با استفاده دقیق از نفس برای کمک به بدن کمک کند.
انعطاف پذیری
یوگا می تواند به افزایش انعطاف پذیری در عضلات با کشش ماهیچه های سفت و تحت فشار که در طول روز خسته می شوند کمک کند. در دنیای پر مشغله و وسواس کامپیوتری ما، مهم است که بدن را بعد از یک روز کاری طولانی پشت میز کامپیوتر بکشیم. این می تواند به حفظ تحرک و انعطاف بدن حتی در روزهایی که بدن را در وضعیت ایستا نگه می دارد کمک کند.
افزایش قدرت
در حالی که یوگا تنش ماهیچه ها را کاهش می دهد، هر آسانا یوگا نیز هر ماهیچه را تقویت می کند. یوگی این گزینه را دارد که خودش را چقدر کم یا چقدر دوست دارد به چالش بکشد. کافه یوگا Yogalates را ارائه می دهد که یوگا را با پیلاتس ترکیب می کند تا به ترکیب قدرت هر دو تمرین با تمرکز نفس کمک کند. جنبه های پیلاتس به اضافه کردن دوز اضافی تمرین قدرتی به تمرین شما کمک می کند.
مدیریت وزن
با وزن خود مبارزه می کنید؟ یوگا می تواند به مدیریت وزن از طریق تقویت قدرت و ایجاد عضلات لاغرتر کمک کند. همچنین می تواند با کاهش کورتیزول، هورمون استرس در بدن، از نظر هورمونی کمک کند.
گردش خون بهبود یافته
ترکیبی از تنفس و وضعیت‌های یوگا خون اکسیژن‌دار را در سراسر بدن به گردش در می‌آورد.
تقویت قلب و عروق
دوباره از طریق تمرین نفس و استقامت، یوگا می تواند با کاهش ضربان قلب در حالت استراحت، سیستم قلبی عروقی را تقویت کند.
روی زمان حال تمرکز کنید
با کنار گذاشتن دنیای بیرون از تشک، تمرین یوگا می‌تواند به فردی که تمرین می‌کند اجازه دهد روی لحظه تمرکز کند.
آرامش درونی
با ترکیبی از تسکین استرس، تسکین درد و مدیریت وزن، یوگی می تواند عزت نفس خود را افزایش دهد. تمرین یوگا همچنین می تواند منجر به کسب رضایت بیشتر در زندگی روزمره شود.

چیزی را پیدا کنید که به شما مربوط باشد؟ با تمرین یوگا از این فرصت استفاده کنید تا سالم تر، قوی تر و آرام تر شوید. یوگا مزایای زیادی فراتر از آنهایی که روی تشک تجربه کرده اند، دارد. تمام کلاس هایی که کافه یوگا (caffeyoga.com) ارائه می دهد را بررسی کنید و ببینید یوگا چگونه می تواند به زندگی امروز شما کمک کند